חתולים רבייה

לאוהבי חיות מחמד, בעיקר חתולים, יש נושא כי בדרך כלל יש חשיבות: הנושא של הרבייה של החתולים. נושא זה ממקם לחשוב, לחקור אנשים רבים כי הנושא של רבייה של החתולים הוא אחד מאלה ביותר להשאיר את השליטה של הבעלים, חובבי חתולים. הסיבות למה חתולים משחק הוא נושא כי זה נותן כל כך הרבה על מה לדבר, זה שני את האפשרות להפסיק את ההפעלה של החתולים כמו אפשר יוצרת השלכות של חיות מחמד האהובה אלה, שרבים מהם לא נרצה שיהיה צורך ליצור. ראשית יש להבהיר כי בנושא של הרבייה של החתולים ישנם מספר שלבים ניתן להבחנה: אלה הם שלב ייחום, הזדווגות שלב, שלב של ההריון, שלב ההתעברות. כל אחד משלבים אלה יש בעיות שבעל החתול צריך לדעת עליו לדעת אלה נתונים אודות הרבייה של חתולים שאתה יכול להועיל בעלים אלה שצריכים לקבל החלטות בנושא זה לפני התוצאות תופעות לוואי הוא מתחיל להתגלות. בשלב של להט של הרבייה של חתולים חתולים נוטים באופן משמעותי לשנות התנהגויות שלהם.

פעולה זו חלה הן על להט של הרבייה של השלב חתולים, את gatas, זכרים ונקבות. על ידי הצד של הזכרים, בשלב של חום הם נוטים להציג את התנהגויות נוטים להיות תואם חיי המשפחה של העיר: נוטים להיות אגרסיביים יותר, יותר ביישן עם בעליהם, הם נוטים להשתין הרבה, עם ריח חזק מאוד לסמן טריטוריה, נוטים לאבד את בתיהם עבור פרקי זמן ארוכיםהם נוטים מיאו בקול רם בלילה, בין התנהגויות אחרות. לכן, אנשים רבים חושבים לעצור את השלב הזה של להט של חתולים זכרים. הם רוצים לעצור את הרגע החשוב הזה של הרבייה של חתולים כדי להימנע מבעיות עם החיים המקומי שלך. אז, לבחור פתרונות כגון סירוס חתולים כך הם מאבדים את גבריותם ואני כבר לא רוצה להזדווג. תוצאה שלילית של עוצר בשלב זה על רבייה של החתולים הוא החתול זה עכשיו יהיה יותר עדיין, יהיה עליך אוכל רגיל אז אל מהשמנת יתר. בשלב של נקבות estrous גם הם אגרסיביים יותר, נוטים מיאו חזקה, יבקרו חתולים רבים.

גם זה מטרד לבעלי רבים שיש להם בעיות עם התנהגויות טבעיות של הרבייה של החתולים. כדי למנוע זאת בוחרים לעבור את החתול ניתוח זה כרוך הסרת את הרחם, השחלות. כך שהחתול לא מניפסט התנהגויות אלו ולא יהיה גם להיות בהריון כמובן. תוצאה שלילית של הניתוח להפסיק את ההפעלה של החתולים הוא זמן ההשבתה פעם נוספת. זה יכול להיות counteracted עם תזונה טובה גם. ישנם נתונים אחרים על הרבייה של חתולים זה יהיה טוב לדעת. באתר אתה יכול למצוא פרטים נוספים על השלב של להט ועל שלבי הרבייה של חתולים זה יכול להיות שימושי, בחיפוש אחר מידע חדש על נושא חשוב זה עבור אלה עם חתולים אחרים.