חנות התכשיטים

אם אתה מחליט להיכנס לעסקי ולפתוח חנות תכשיטים, אז אתה אדם אמיץ מאוד אופטימי, כי כדי לפתוח עסק חדש בעתות משבר יכול להיות רק בטוחים ביכולות שלהם עסקים. עם זאת, הרשו לי לתת לכם כמה טיפים על איך לבחור מקום בחנות תכשיטים. מאז סחר התכשיטים באינטרנט מזה זמן מה אסרו עכשיו, רבים ברשת חנויות תכשיטים יש התגלגלה חנות מקוונת חלון תכשיטים, שבו תוכל לבחור את המוצר, אבל זה ללכת אחריו – מצרך – בכל זאת להיות חנות תכשיטים. חנות רגילה. פיזית. כתובת C, תיבת הדואר, גג, חלונות, דלתות, חלונות המוכרים. אה, וכמובן עם התכשיטים! בלעדיהם, המשמעות של קיום תכשיטים נמוג לאחסן אבוד. קונים היום הם מפונקים רצוי כי חנות תכשיטים שבה אתם מתכוונים להם עזבו את דמם, היה פחות או יותר יוקרתי.

תכשיטים – זה לא מאפייה. בחנות תכשיטים מכירת מוצרי יוקרה. ב התכשיטים לא בא כל יום אם הם לא עובדים. רכישת מוצרי יוקרה מדגיש את מעמדו כאדם, או לפחות מבדר את המחשבה שגם הוא, היא חלק מהאליטה, אם אתה יכול להרשות לעצמי לקנות תכשיטים. אז תנו ללקוח שלכם להרגיש כמו מלך, אם לא, טוב לפחות כחול בדם הנסיך חנות במרכז העיר בבנין יפה לצעוד לחנות שלך ניתן לייחס את הפלט של האור. אם את האחוזה היפה ביותר בעיר כבר תפוס על ידי עוד יוזמה איש העסקים, להעיף מבט מקרוב אל פאתי העיר.

לא לפרברים, שם הלילות ללכת זאבים רעים מגני אוזניים ו בללייקה, וכן אזורי המגורים שבו הלקוחות הפוטנציאליים שלך לחיות. כלומר, הוא חייב להיות אזור עם בתים חסון מכוניות זרים רבים למדי על המדרכות. בכל הערים הגדולות באזור זה יש "הרחוב הראשי" שלו, זהו זה עבור חנות תכשיטים זו היא מאוד לא במקום. אם השכונה הבנק יהיה ממוקם, מרכז קניות גדול או חלל משרדים להשכרה – זה אפילו טוב יותר. באופן כללי, לטיפול הבחירה של המיקום של חנות התכשיטים עם כל האחריות, כדי להראות תושייה יצירתיות. זהו הצעד הראשון לקראת ההצלחה של העסק שלך.