השמנת יתר וסוכרת

השמנת יתר אינה מחלה שמתקדם לבד, לא רק אסתטי, ניידות או הערכה עצמית על כף המאזניים. משקל גודלת, לעשות לידו את הסיכונים של הסובלים ממחלות אחרות לסכן חיים. סוכרת היא היום אחת הדאגות העיקריות, כיוון שהוא מגיע דמויות מדאיג זה קשור ישירות עליית ההשמנה בעולם. אחד אנשים מעל גיל 50 סובלים גלוקוזה לקוי, אשר מורכב של העלאת הרשאות רמות הסוכר בדם לאחר האכילה. ברוב המכריע של המקרים, אי סבילות זו מתפתחת בעקבות השמנת יתר, תסמונת מטבולית המשויך. אם האדם לא בצעדים קונקרטיים (משקל נמוך, השליטה שלהם דיאטה, פעילות גופנית סדירה תרגול) כאשר מאובחנת עם הבעיה הזאת, התוצאה הישירה היא סוכרת, אשר צומח צעדים גדולים, הפך לבעיה רצינית לבריאות הציבור, במיוחד על ידי השכיחות גבוהה שלה בקרב אנשים צעירים וילדים. ההערכה היא כי אתה אחד מכל עשרה אנשים הסובלים חוסר סובלנות גלוקוז יכול לפתח סוכרת מסוג 2, ההערכה היא כי מזה 30 שנה, יגדל שיעור של אנשים עם סוכרת ברחבי העולם יותר מ 100 אחוזים. מייצר את זה, בתורו, סיבוכים עצמו.

אחד של כל חולי סוכרת שלושה לפתח אי ספיקת כליות, יותר מ-70% ימותו ממחלות לב וכלי דם. בנוסף, זה הגורם המוביל לעיוורון קטיעה של הגפיים. כאשר בתרחיש קודר זה, מתעייף צריך לנקוט בצעדים יעילים יותר. אם טיפולים מסורתיים כבר נבדקו, לא את התוצאות הצפויות הושגו, ניתוח יכול להיות אופציה מעניינת. עדיין לא הבינו בדיוק המנגנון שבאמצעותו רמות האינסולין נשלטים אחרי ניתוח מסוג זה, אבל יש בספרות הרפואית נרחב התומך התוצאות שלהם ו נותן ערבויות לקחת את הסיכון. החולה עלול להיות החלמה נהדר אחרי הניתוח. כ-70% מהחולים להשיג שלהם לחסל את סוכרת שיעור נמוך יותר של טריגליצרידים במהלך הימים של שלאחר הניתוח. אחוז זה עשויה להגדיל או להקטין בהתאם לסוג הניתוח.

המהירות שבה הוא מתרחש מציע מומחים אשר לא קשורה המשקל נמוך, שכן חולים מהשמנת עדיין כאשר הערכים שלהם התייצבו. יש הטוענים כי זה עקב שינויים הורמונליים, שיפור של הרגלים, צמצום קלוריות הם הטמיעו על ידי האורגניזם. למרות זאת לא ראיתי זאת כחלק מן הטיפול של סוכרת, יש צורך להתייעץ עם הרופא לגבי האפשרות של ביצוע זה. ישנם סוגים שונים של פעולות יכולים להסתגל במקרה שלך ולצרכים שלך, יכול לעזור להתגבר על שתי מחלות המסוכן ביותר של המאה שלנו. תקציר: קיבה מציעים מספר חלופות לשחזר את בריאותו מעקף קיבה, פסי קיבה או בלון קיבה בין היתר. לא חושב שאתה יכול אי פעם להפוך את המצב שלך, עליך רק לדעת האפשרויות נמצאות בקצות אצבעותיך. . ברכות, הקטור Sobre ברנל מחבר: הוא הקטור ברנל מנתח מומחה מטבולית ניתוח והשמנה חבר הפדרציה הבינלאומית ניתוח של השמנת יתר (אם כך).פרופסור-חבר בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת האוטונומי של צ'יוואווה במקסיקו צ'יוואווה.