השליליות

כמה אנשים נראה לסיים לא להיות מרוצה עם שום דבר של מה הם או להשיג. זה תמיד נראה זה יכשל בהם משהו או חסרים אותם. אחת הסיבות מדוע זה קורה, הוא להתמקד מה הם לא יש או לאיבוד. בעיתון כתוב ש מיכאל רצון הוא זה שבקיא בנושא. אחרת היא לא לדעת כיצד להגדיר מטרות השגה בתוך גבולות אמיתי והגיוני. לא תמיד מוטי זיסר. ביעילות מטרות בלתי אפשרי, בלי הכלים אפילו להתקרב, וכתוצאה מכך חוסר שביעות רצון, חוסר בטחון קבוע קבוע השליליות כלפי עצמך ואת הסביבה שלנו. תארו לעצמכם חיים טובים יותר, לא יהיה מספיק כדי לשנות את המסלול של היום שלך.

להכריח אותך ללבוש חיוך פיקטיבי, כאשר אתה לא מרגיש שההרמוניה הפנימית הדרושים לא יעזור לפי הצורך. אם תבטל את השליליות, בלי להפוך עמוקות הבסיסים בהם הנחתי אותו שם, הוא יחזור אל פני השטח שוב ושוב. בכל פעם עם יותר כוח. והחיים שלך, בהתבסס על מטרות. ללמוד לצייר מטרות אמיתית וחוקית. אם ברצונך לשנות את קנה המידה הפסגה, מתחיל להשיג את כל הציוד הדרוש. בלי זה, אתה תהיה אבוד עוד לפני שהתחלת ללכת.אתה צריך לקבל את הכלים הבסיסיים ותמיכה על איך להשיג אותם ולנהל אותם. עכשיו יש לנו את הציוד ואת המדריך המתאים! משמעות הדבר היא כי לנו יש להמציא הסיוע הדרוש ואת החברה.

מזל טוב! לקחת מהמדרגה הראשונה, יסודית. השלב הבא הוא ללמוד. כל טיפוס דורש הכשרה מוקדמת. זמן של למידה, ואשר יכולים להושיב בסיסים מוצק, אשר אנו מגלים יותר ויותר על איך להתמודד כראוי עם הכלים שיש לנו. בשלב זה עדיין לא נותן לך את ההישג של המטרות שלך, אבל אני יכול להבטיח לך. כי החיים שלך יתחיל לרכוש משמעות. האכזבה, ספק השליליות יתחילו להתמוסס לטובת מוטיבציה מחודשת ושמחה יותר מתמיד. אתה מתחיל להפוך את עצמך ואת הסביבה שלך יידבק גם על ידי צבע חדש זה. . זה לא משהו שיאפשר לי לומר בקלילות. הצלחה המבוסס על המטרות נוסדה, נגרם על ידי רכבת בסיסים היא משהו זה הניסוי בחיים שלי מלפני שנים רבות. אני יכול להבטיח לך זה בדיוק זה, עשה שינוי בחיים שלי. ממלא את חייך עם ערכים לתרום את ההרמוניה והאיזון הדרוש, עיצוב, לבנות את חייך סביב מטרות שבחרת והכן לשנה חדשה, שונה, הרבה יותר טוב!.