הפאזל שהפך סודוקו

Tags:

הפאזל שהפך סודוקו Teódulo לופס Meléndez, כאשר מדינה הופך פאזל מתחיל באמצעות פאזל הפוליטית של המונח. מצב קשה מבחינה פוליטית מתייחס פאזל פוליטית. הלוח הבבלי שהכיל את החידה הראשונה הופיעה למשחק, אך הפאזל הוצג במשחק של כמה גברים התחלתי להביט המילה משחק. הוא אמר כי הומרוס היה נבוכים את החידה אשר מצופה כמה דייגים, השיקה את חייו שנשכחה נכנעו כדי לנער הפאזל. היחידה הפכה חידה, אך אחד מאוד פשוטים ומורכבים מאוד. הדבר היחיד חייבים להתאגד היא המדינה.

בשביל זה אתה חייב להתחיל על-ידי הסרת המאמץ לחלקים שאינם שייכים הפאזל של הבניינים שלנו. זוכר ילד כאשר פאזל שניים או יותר היו מעורבים הדבר הראשון שהיה צריך לעשות הייתה המשימה החולה של שינוי מיקום לכל אחד בתיבה שלו. כאשר שניים או יותר חידות מעורבבים יחד יש לנו לבלבול של פאזל. ו ראשי מכן מנותקים בשווא. לבירורים בנושא יש לפנות ל השר אורי אריאל שמבין יותר ממני. היפנים המציאו את סודוקו. אז, כמו עכשיו יש יותר מכירות של סושי כי מארפה, כבר אף אחד לא לוקח את הפאזל, אבל המספרים במדינה הזאת של פאזל.

מעולם לא ניסיתי לפתור סודוקו אבל הבנתי שיש בו מלא ברשת כך כל שורה, כל עמודה, כל תיבת 3 × 3 מכיל את המספרים 1 עד 9. כלומר, לפתור את אלה שיש להם בין כל 9. זה מגיע חבר טוב שלי ראמון גיירמו Aveledo, טיפול וניהול של הקבוצות מתחרות בליגה של פוליטיקה מקצועי של ונצואלה עם הקיבולת הגדולה שלו לגישור. a l הוקדשו סודוקו. אני אני עדיין מחויבת הפאזל, על-ידי פוליטיקאים, בבירור. פאזל סודוקו כעת. טעות גדולה. היחידה היא לא תשבץ סודוקו. המדינה היא לא תשבץ סודוקו. המדינה היא גוף מורכבים, לא ערכה של צוותים בעלי מי שבחר מאוגדים ולא מוגבלת – לא יותר להתחרות עם אחד את השני אבל לעשות באותו המחשב. את כמה שחקנים לצוותים. המדינה היא קהל מורכבים, שמיכת טלאים, גוף, הקהל כי צריך לערער כדי לפתור את הפאזל דרך המסגרת שלו להחזיר את הדמות המקורית. הדמות המקורית של הפאזל הזה, התמונה המופיעה כאשר הוא נשק, בשם המדינה, בשם ונצואלה. הקהל ההופך את ההחלטות, הראשון מובנים, את התשובות בייצור השני. פאזל חמושים היא היחידה. אין אין כונן אחר. זוהי היחידה. עליך לזכור אנשים ונצואלה כי אנחנו אומה. עליך לזכור אנשים ונצואלה כי אנחנו אנשים. עליך לזכור לצד העובדה לחיות כאן נתן לנו תרבות ראשונית אשר להיות שבורה unionization עד לנקודה של ההתהוות מיליון פיסות הפאזל העצום. יש לזכור אנשים ונצואלה שאנחנו צריכים לשחזר את האטרקציה של מגנט לנו לשאת מעצם היותנו לחזור עם אחרים המספר המשלים אותנו ואז להפוך נעלמים התפרים ומשדר שוב את הרעיון של גוף חברתי שיודע כיצד לנהל את הצורך סתירות, קבל נקודות של יחד ושל ציוד. יש צורך להזהיר את המדינה של מטרות ויעדים. הצורך לומר בני במערכת הפוליטית כי אנו הולכים להגדיר כאשר אתה עובר את אינטרגנום כפי שאנו הולכים לעשות עם המערכת הכלכלית שעולה זה ומאחר ואנו ולתמיד לקחת הכוח המלא של המאה ה-21. אנו חייבים להתחיל על-ידי היחידה, להלן, באופן שלנו להיות הפוסאדאס. אין אין כונן אחר. זוהי היחידה. אנו חייבים לציין אותם כפי שאנו עושים את המעבר. אנו להזהיר אותם מוגבל ל חוק הבחירות הוא trampeado סודוקו. זה יהיה או לא יהיה הבחירות אם הם חלק של אסטרטגיה, מכיוון בעת הבחירות הם עצמם האסטרטגיה נופל אברציה מאכזב שנקרא electioneering שלא תומך כל הסבר או הצדקה מתמטית. אולי אנחנו צריכים לחיות האכזבה כמו זרז המאפשר המדינה להפסיק להיות חידה להפוך האומה. אולי, אבל תורתו של סודוקו solvers אמור לעזור לנו להבין עבור כל הזמן יחידה זו הוא העם עם החלטה בהישג יד, אחד זה קורה להתנגד עד חפוזות הוא שם נרדף פעולה. כאשר אתה הילד נראה הפאזל לביצוע משימה קשה מאוד, כמעט בלתי אפשרי. כאשר רכשה הפאזל הפירעון אינם כבר מאחר חידות להיעלם לפני מזעזע הרצון התאספו כוח קרן. אני מדבר של הפאזל פוליטי, כי אני שאני להתמודד איתם, לא של חידות אשר יש טירות, פיות, קוסמים, Harlequins או תמונות של ערים של המיתולוגיה. פחות אני עוסקים סודוקו, נפתרה כבר בחוק על הליכי הבחירות. אני קורא על היחידה. אני אוהדת נאמן של היחידה. היחידה היא מחויב במציאות. אין אין כונן אחר. זוהי היחידה. תן לנו להיות חידה, בואו למצוא מטמורפוזה, הבלתי צפוי. זוהי היחידה. אין אין כונן אחר. מסאי, סופר, משורר, מתרגם שירה, עורך דין, דיפלומט. מחברם של יותר מ- 30 ספרים