הסוד הוא לחיות בעתיד

המוח בצורה דומה ספין או ספינינג העליון. הדרך היחידה בה שמרה על המאזניים הוא להיות בתנועה. כאשר מישהו שאין לו כל מוטיבציה הסיכון של סבל איזון מנטלי הוא גדול יותר. אני צריך שוחח עם גברים ונשים להרגיש מיואש. הם לא נאבקו לתאר עד כמה רע זה מרגיש. אבל כשאתה שואל אותם כי הם לא יודעים מה לומר. הם הקושי זהה או אפילו גבוהה יותר כאשר הם צריכים לדבר על המשמעות של חייהם. הם רק חושבים על כל יום, מה יש בתוך 24 שעות.

. הם מסוגלים למצוא מספיק הרצון לחיות. מה הם מתכוונים להשלים ביום אחד לא מספיק נלהב לגביהם. זה הגיוני כי מה ניתן לעשות בזמן כל כך קצר לא צריך להיות פרויקט. במצב זה של חוסר תשוקות לא רק סובלים שעמום כרוני. כאשר המוח לא ממוקד, דיכאון מופיע נלהב. הדבר הקטן ביותר נראה מסובך מדי לביצוע. משפטים הם רצו לעשות דבר ולוקח את פעילותם במקום המונוטוניות הכבד ביותר.

האנשים האלה עובדים קשה לעיתים למצוא מוטיבציה בפעילויות פנאי. בדחיפות דורשים משהו כדי להפעיל אותם הניצוץ של תשוקה. אבל למרות שהם להשיג אותו בכל רגע, בקרוב שוב למצב. זה פתרון של חוסר תחושה, דיכאון וחרדה. כל אחד צריך משהו למשוך אותה. עליך דבר שנותן עידוד כדי לקום כל יום, כל שבוע ומתחילים לקחת כל חודש חדש. זה סוג של תמריץ אינו יכול לקבל הוא משהו קטנה כפי שבוצע ביום אחד. בני אדם צריכים לחשוב בגדול, אתה חייב לקחת בחשבון בנוסף מטרות מיידיות האחרים רחוקים יותר. אלה האחרונים הם נוטים להיות יותר מאתגר, באופן כללי יותר שובה לב. אבל האטרקציה של פרוייקט זה בעיקר מה הם שואפים להשיג כתוצאה מכך. והוא כל תוצאה ממוקם בעתיד. לכן, בעתיד הקרוב שבו ניתן להסיר המניעים העיקריים. אנחנו צריכים להישאר ממוקדים על זה. אנחנו חייבים לחשוב באופן מפורט על איך הכל יהיה כאשר תגיע המטרות שלך. הוא נשמע הגיוני מדי לחיות לחשוב על מטרות כמו משהו כבר קצות האצבעות זה מאוד שימושי בבהירות לדמיין את העתיד, לגור בו. חיה כאילו אתה כבר בזמנו של win, ליהנות ממנו מראש. תחשוב על כל הסיפוק שאתם תרגישו. כך ייתן לך הרבה אנרגיה ימשיך לפעול בכיוון זה. אם אתם סובלים ביישנות עכשיו להוריד את הספר הבא:.