האפשרויות של שחזור נתונים

שחזור נתונים הוא תהליך אשר ינסה להפוך לקריא שוב פגום או למחוק נתונים בדיסק כמו לדוגמה דיסק קשיח. במקרים מסוימים הוא לא רק מבני נתונים פגומים. נדיר לא באמצעי אחסון מנותק, כבר לא בקלות ניתן לקרוא נתונים. במקרים כאלה, באפשרותך לשמור את הנתונים. הסיבות לאובדן נתונים הן מגוונות. הסיבות הנפוצות ביותר הן מחיקה בשוגג של נתונים, עיצוב של הדיסק, התקפה על-ידי וירוסי מחשב, כמו גם פגם טכני של המדיה. לא די לעתים כה קרובות אובדן נתונים עקב שריפה, נזקי מים או פיצוץ.

הפשוטה ביותר, ישים עבור כל שיטת הדיוט לאחזר נתונים שוב, הוא השחזור של הנתונים מסל המיחזור של המערכת או גיבוי לדיסק אחר. זו אינה לשם שחזור נתונים במובן האמיתי. אלה שתי שיטות, הנתונים בחלקות, באפשרותך לגשת לבטל מחיקה של תוכניות. אלה הם גם ללא תשלום זמין עבור החלק. תוכניות אלה מספקים למרבה הצער לעיתים קרובות השחזור לא הושלם. משחק מיד לאחר האסון שהרבה הסיכויים גבוהים יותר, שכן ההסתברות שתופסים במקור הקובץ הוחלף שוב היא נמוכה למדי. צריך להיות נתונים חשובים מאוד, השאר השחזור מקצועי.

ניסויים עצמו ניתן להטיל לנזק גדול ולהפוך הצלה בלתי אפשרי. אנשי מקצוע עבודה בחדרים נקיים מיוחדים. הדיסקים הם לפרק לרכיבים לחלקים המרכיבים אותה שלהם שם. מכן קרא החוצה את הנתונים עם הנהלים המיוחדים, מחדש. ההצלחה של חברות כאלה יכולים להיראות למדי. הוא ממוקם בין 80% ל- 90%.