דוא"ל שיווקי

כל מי שיש לו עסק באינטרנט, שמטרתה לעשות כסף דרך האינטרנט או E-commerce לעסוק גם הפעם חלק או כפעילות העיקרית יש אפשרויות שונות, יש מספר כלים לבצע שיווק וקידום המוצרים או השירותים שאתה מוכר, וכי בסופו של דבר הוא לא יותר מאשר לקדם את האתר שלהם למשוך תנועה להשיג זאת. אמרתי תנועה?, אולי המילה החשובה ביותר עבור מסחר אלקטרוני. אם לא כבר רשום ככזה (אני מתכוון חשיבותה) היא שאתה כולל הזמן שתהיה מודע שכל ניסיון לנהל עסקים באינטרנט, חייב להיות קשור באופן הדוק המילה. ב תעבורת אינטרנט, "היא השאלה" אבל אנחנו תנועה במאמר אחר. בחודש זה, כפי שאמרתי, אני מדבר על האפשרויות או כלים יש לנו שיווק אחת מהאפשרויות הללו, היא ללא ספק ושיווק אלקטרוני. הייתי אומר הוא כלי שלא ניתן לזלזל, להיפך יש לקחת בחשבון כי הוא אכן מאוד שימושי, אבל יש כמה היבטים לשקול. יש לקחת את הנושא של שיווק בדוא"ל בלי הענקת תשומת לב שטחית היא ראויה, ואני לא מתכוון חשיבותו ככלי, אבל בלי לקחת את זה ברצינות כמו שהם צריכים. רבים אינם מודעים כי הנושא הספציפי של דואר אלקטרוני למטרות מסחריות, כפוף, והוא יהיה כפוף סטנדרטים רגולטוריים מסוימים מצביעים על מספר דרישות כדי להיות נפגשו דוא"ל מסחרי זה לגיטימי.

בתור צעד ראשון או הכלל הוא שחייבת להיות "מובחנים בבירור" דואר זבל. אם נלך למקור זבל אנחנו חייבים לחזור התשעים, ליתר דיוק עד מרס 1994 היא כאשר יש לך רשומות של המשלוחים הראשונים של הודעות לא רצויות. אחרי הפעם אנחנו חייבים לומר, רחוק מלהיות בפועל מיושן, יש עכשיו המון אנשים משתמשים בו, לא משנה כמה מעצבן זה עבור הנמען. אני לא אומר לא להשתמש בטכניקה זו, אך אני ממליץ עליו, אבל הידיעה שיש הכללים שנקבעו בבירור המווסתים השימוש בדואר אלקטרוני למטרות מסחריות. כדי להזכיר כמה מהם אנו יכולים להזכיר: חוק שירותי חברת המידע ואלקטרוניקה 34/2002 המסחר LSSICE או הבכור: חוק אורגני של חוק הגנת נתונים אישיים 15/1999. לבסוף, אנו יכולים להתעכב על הנושא הזה, אבל אני לא מתכוון לעשות במאמר קצר משעמם וכבד, אני רק רוצה להבהיר כי אנחנו חייבים לדבוק בסטנדרטים מסוימים הוקמה וכבוד כשאנחנו עושים שיווק בדוא"ל כמו כתובות דוא"ל נתונים אמיתיים אלקטרוניים נחשבים "אישי" אלה חייבים להיות מוגנים כראוי. כולנו יודעים כי המפתח עסקי אינטרנט הוא "הרשימה החמה" בהיקף של לפחות בכיוון של תיבת הדואר ואת השם של כל סיכוי, ולגדול רשימה זו המבוקשים ביותר המטרה, אבל כדי להשיג את הצלחה בעסק שלנו, זה הכרחי, כי ניתן לקבל נתונים באמת ובתמים מסופק על ידי הפרט הנוגע בדבר. לא רק ממליץ על זה, אבל אני בבירור נגד לך לבנות Hotlist שלך לרכוש אחת מאותן רשימות אשר נמכרים שם, גם כאשר הם אומרים לך שהם כשירים ויש להם אישור של חבריה, ברשימה שלך יש ליצור מבוסס על מאמץ ולפעול מודעות וכבוד.

משהו שצריך לקחת בחשבון הוא שיש למעשה מקורות להשגת נתונים נגיש לציבור, טלפון רשימות, עלונים, מגזינים או עיתונים. יש להשתמש בנתונים ולשלוח מיילים מבקש אישור לשלוח מידע על עסק או שירות. זה תלוי כל אדם, אני אישית מעדיף לקבל נתונים דרך דפי leanding שם הנושא נתונים אשר מספק מרצונם החופשי וגם כאשר זה קודם עם הדואר האלקטרוני מתבקש לאפשר לנו להמשיך לשלוח מידע דרך עלונים, דפי מידע, קורסים וכו 'מיני תמיד יש גם את האפשרות כי המבקש הוא נמוך, ניתן למחוק או לבטל את המנוי. יתר על כן, הנתונים שמרכיבים את הרשימה של לקוחות פוטנציאליים או מנויים חייב להיות רגיש במיוחד, היא עיר הבירה של העסק שלך ואף אחד לא צריכה להיות גישה לרשימה זו, הרבה פחות שסיפקת את הנתונים לצדדים שלישיים. בסופו של דבר: בדיוק כפי שאתה לא אוהב לקבל דואר זבל, השני לא, ולמרות הדוא"ל אני פשוט שלחה את זה בלי כוונה לעצבן ואמונה טוב שלך, זה יכול לקרות כי הנמען לא חושב כך והוא יכול להיות מעצבן, אם אתם מציעים את האפשרות עבור כל משלוח אתה יכול לבטל את המנוי או לבטל, יהיה לדבר אותך מאוד לבין הנמען כנראה קל יותר להבין שאתה פועל בתום לב. מזל טוב! אדוארדו בלנקו.