בלוגים ועיתונאות

העולם ראה את הופעתה של סגנון חדש של עיתונות, מבוסס על 'הזנה raw' ישירות מהמקור." והוא מושג נפוץ המקיף epienso גולמי של מגישות מראה העיתונאים בדיקות המים החדש מאוגדים כדי להמיט על מדיה וממוסד. גם מושג פופולרי הוא מהות 'חדשות' ההעברה של מידע אנשי שינוי כבלוגים לציבור. ללא ספק, בלוג הוא מדיום זה נותן חשיפה מירבית היצירתיות שלו. פשוט על-ידי לחיצה על לחצן 'פוסט' כל הכתיבה האישית, פרסם בכתב. Weblogging היא נהיגה רבת עוצמה חדש של עיתונות חובב.

כיום, מיליוני משתמשים באינטרנט במיוחד לצעירים כארועים את התפקיד של הטור, עיתונאי, אנליסט עורך, בעוד ההפצה שלהם רשתות הגדרות אישיות. עבור לא מנוסים, בלוג מורכב תגובה שמופעלים עם קישורים לאתרים אחרים. חלק מהם, כמו Librarian.net, אמצעי ג'ים Romenesko חדשות סטיב המעינות תקשורת או Tidbits E-מדיה, מכסים בתעשייה כולה, מתן מהירה צרורות של חדשות עם קישורים כדי להשלים את הסיפורים. עיתונאות ובלוגים יחד הופך להיות יותר מיום ליום, מאוד פופולרי כל צורה אחרת של בלוגים. בעקבות סיבות מחשיב כי הם תורמים במידה רבה הפופולאריות הגוברת: חופש יצירתי חלק מההנאה של בלוג הוא איכותו מיידית.

עיתונאי, יש יוקרה, פאר של הפרסום של מחקרים שלא פורסמו. החופש כדי להיות מסוגל להציג בדיוק כפי שאתה רוצה שמחה עצומה. לא משנה כמה רשלנית, רציונלי או לא סדיר נכתב תוכן. הרעיון הוא לפרסם מה אתה חושב בדרך החשיבה. נקודתית לסופרים מסוימים, אפילו כותב עבור מגזין שבועי אולי נראה כמו לקיחת הגילים כדי להדפיס. עם יומן רשת, לחץ על המקש שלח, הוא יצא. אינטראקטיביות היא חוסר קבלת הערות מאנשים לקחת ריבית לקרוא, לבקר את העבודה שלהם. אלה הם האנשים אשר הם מעולם לא שמעתי, הם stumble בבלוג שלו ולהיות חלק מתהליך החשיבה שלך. חוסר שיווק של הגבלות כאשר הבלוגים לא בהכרח להסתגל חתיכת עבודה עבור קהל מתוזמן או דמוגרפיים. אנשים המעוניינים מבחינת מוצא המחבר את הבלוגר, במקום למצוא הבלוגר פרסום משקף את האינטרסים של העם. רוב הזמן, יומנים מקוונים נוטים להיות פחות אודות דוחות בפועל יותר מידע אודות הניתוח, במונוגרפיה ונוף ההערה. 9 / 11 לספטמבר האכיל את התיאבון של הציבור למידע, ניתוח, חדשות, גם אם הוא רק לתת משמעות הטרגדיה. בלוגרים זכו גנאי על-ידי כוח רצון זה. בלוגים לקחה לבטל באופן משמעותי, במידה מסוימת, עשה גם ב דיון נכשלו. הוא שמרה את ההבטחה לאינטרנט מספק קהילה אמיתית של משתמשי אינטרנט. כוונון בקבוצות דיון מסוימות המוקדש התקפות של טרוריסטים, לפעמים אפשר לחוש להיות באמצע אזור המלחמה המילולית עם כל כך הרבה רעש כי עובר לדיון מושכלת. המונח כבלוגים הפעולה של אדם אחד גדול צוותים וקהילות, לארגונים חברות להתפשט ברחבי העולם. הם מציעים דרך נהדרת עבור הקוראים למצוא מידע וחדשות מעודכן כל הזמן. הוא גם מאפשר לעורכים להתחבר אלפי קוראים באופן אישי ולהוסיף את האמת, קולו של עריכה של אלפי אנשים יותר ויותר על שיווק באינטרנט. שפע של כלים אשר מסייע לך לנהל בלוג את מנצלת ולהקל על פרסום פוסטים במידה גדולה אף יותר. אלה הם כנראה הסיבות מדוע אימצו, המתוחזקים על-ידי מספר שנים במקרים מסוימים באופן נרחב. גונר ברגלנד כבר "באינטרנט-hardworker" בחמש השנים האחרונות פרסמו meonit גאזט ולהפעיל ו