בזמן שאני חושב שיש רווחי העסק שלי

לא כי, אבל לא יכול לדמיין החל עסק במצב לא מקוון. וזה לא כי האינטרנט הוא המדיום היחיד, אבל קל ביותר, מסיבי ומשמעות כיף שאני יודע. לא היתה אפשרות לבצע עסק רווחי ללא אנשים לקנות עם חופש, והוסיף בזמן זה שצריך לקנות גם לשם הנאה, להשגת ערך. כלומר, אנחנו צריכים לבנות עסק עם לקוחות קבועים, כיוון שהוא משתמש בכל יום, אנחנו רוצים להיות הספקים של המוצרים יומית של אנשים אלה. אולי לא הכל נצרכת על בסיס יומי, אך חשוב העסק נחשב כחלק שלהם מקומות בתדירות גבוהה.

לאחר מכן עלינו ליצור רשימה של בתי עסק רווחי שבו אנשים מגיעים עם שמחה. החל לקבל לקוחות שמח לא בגלל לנו לתקן קרקס באינטרנט יהיו לנו לקוחות שמח, שלנו רשימה של בתי עסק רווחי לא הופעל על ידי עסקים, אך על-ידי יצירת תשתית נעימה, אבל מה זה נחמד? נחמד עבור מי? מה הופך אנשים לקנות בשמחה?, אזור מקרה, רק לומר לי, חלק מהאנשים אני יודע, אבל רק באמצעות אותי, נתון כי אני רוצה לקנות בו יש הרבה מה לראות, אני רוצה להשוות. לא ככה לחיצה לי של המוכר, וגם הם על אזור כמו אם אכפת לי, אני רוצה להיות חופשית לחלוטין לקנות.

בנוסף, הנסיבות אינן זהות. לדוגמה אם אני הולך לקנות לחם, אני לא יעוכבו הרבה, אני נוהג לבקר את המאפייה אותו כבר יש לי ההעדפות שלי, אפשר לקנות מהר מאוד. אם אני הולך לקנות בגדים צריך טיולים המשלבים מספר, אני רוצה לראות המון בגדים, נסה לבצע אחת ועיכבו שוב, במיוחד אני לקנות חולצות או המוט; מכנסיים לקנות אותם rapido… יותר. ובכן, הבעיה כדי לראות כיצד להפוך אתר נחמד כדי למשוך לקוחות, זה לדבר מקרה ההעדפות שלי לרכוש במצב לא מקוון, אבל במקרה אני שיש לך אתר באינטרנט ניס. אפילו הכנסתי את רשימת של רווחי עסקים, אזור התנצלויות עבור הכותרת, אך זהו הנושא הראשון, מבלי אשר אנשים המפורטים יכולתי לדבר? אני חייב להשיג תחילה תעבורה, אנשים שמבקרים את אזור באתר ולראות לאחרונה עם אותם כי לעשות עסקים. סופר, מקור המאמר המקורי