איפור

הם הופכים מודעים יותר הסביבה שלנו, מודע יותר המוצרים אנחנו שמים, על גופנו, מוצרים טבעיים ההומאופתי נכנסת תעשיית הקוסמטיקה בסערה. הוא הסביר כי ששמת לב חברות חדשות של העור וקוסמטיקה אכפת להופיע עם "כל הטבע", "אורגני". כמובן, רק משום שהם אומרים שהם, לא אומר בהכרח להיות נכון. יש בו, נכנס חינוך צרכנים, מדוע זה כל כך חשוב. הכותרת של מאמר זה היא "איפור מינרלי". לאחר לימוד כי איפור מינרלי, אילו מוצרים להזין אותה, מה הם היתרונות שלו, אתה מחליט אם זוהי הבחירה הנכונה עבורך. מהו איפור מינרלי? איפור מינרלי מתוכנן עם כל המוצרים טבעיים.

מומלץ לעתים קרובות על-ידי בוחרים לנשים עם רגיש, עור rosacea, post-operative, לייזר והליכים אחרים, עקב שלו חלק העור רך, תכונות אנטי-דלקתיות. הוא עדין איפור מינרלי אבקת האדמה. כמו כן, ייתכן כיסוי פשוט מאוד או אטום מאוד, בהתאם ניסוח ויישום. עם זאת, עדיין, היא מאפשרת הזוהר הטבעי של העור כדי להציג דרך, כך הוא לא יקבל המפחידות "המסכה" חפש. הוא בדרך כלל ללא וניחוחות לחומרים משמרים. מינרלים להאכיל את החיידקים, כך אין סכנת התדרדרות, כך שהוא אינו זקוק לחומרים משמרים. אתה לא טועה.

היא טובה מאוד לעור מאחר לך קליטה שמן של מספר רכיבים. בדרך כלל באמצעות מברשת, לעיתים קרובות הוכיח כי הוא "פולני" על העור. טכניקה זו של כוחות הקומפוזיציה ב נקבוביות שלה, שהיא אף פעם לא דבר טוב. טכניקה הפועלת עם איכות טובה יותר של איפור מינרלי (אשר מאוחר יותר) היא של איפור 'אבק', במקום "הליטוש" אותו. אם מברשת irritates העור, באפשרותך גם להשתמש ספוג לא-latex או התערבות. היישום יכול שנעשו בטופס רטוב או יבש. מה הם החומרים? זהו החלק החשוב ביותר. למד מהו איפור שלך ייתן לך את היכולת לבחור מה לצרכים שלך. אלה הם חומרים שנמצא קרוב לוודאי. ÷ טיטניום דו-חמצני, לבן קרם הגנה טבעית, סוכן אנטי-דלקתי. הוא מאוד משקפים, עם היהלום רק של ישות, והקטנת לכן קווים עדינים, חלק discolorations של העור. a“xido ÷ אבץ – קרם הגנה טבעי טבלייה אובה הגנה מתן / UVB. ÷ Sericita-A נציץ השקופה יכול לשמש כדי להפחית את האטימות של טיטניום דו-חמצני, גם פונקציות כמו בולם זעזועים של שמן. ÷ עמילן תירס / אורז כיתה powder שמן לחות Cosmetica-ם (השמן מבוסס מתוך בנקבוביות העור). הם להחמיר אקנה, שכן היא מקור מזון החיידקים. ÷ קאולין שמן טבעי של קליי. ÷ נציץ-טבעי "גלית". מספק בהירות, בהירות. ÷ a“xidos של פיגמנט טבעי מאוד אטום ברזל. הוא משמש dye הקוסמטיקה. כדי להימנע מרכיבים אלו גם הם נפוצים, אך הדבר עשוי לגרום לבעיות, לכן מומלץ להימנע. ÷ אבקת טלק / אבק ממלא מספר משותף – עלולה לגרום לבעיות נשימה. ÷ FD & C-Colorantes נגזר זפת פחם. ÷ Irritant oxychloride של ביסמוט הידועות של העור גורם לגירוד, פריחה התפרצויות. בתדירות גבוהה כאשר המשתמש sweats במיוחד. ÷ Ferrocyanide ferric של מחלוקת בשל רעילות החשודות שלו. ÷ מחץ קרמיין חיפושיות. איזה מותג כדאי לקנות? ובכן, אם אתה מכיר איפור מינרלי, סביר להניח כי כבר ראית את infomercials. לאחר מחקר נוסף אשר תמצא בחברות אלה בשימוש חומרים שנוי במחלוקת, וטען חלק המוצרים שלהם. יש מספר חברות טובה מינרלים איפור שם מציעים מוצר טוב יותר מחיר נוח יותר, כמו גם חוויה ללקוחותיה. הם מציעים גם דוגמאות, חברות גדולות אינם. תקבל לבדוק את האיפור (שלא כמו של בית מרקחת!) עבור שבר של העלות לפני רכישתם. להם אין פרסום יקר ואריזות לשלם, כך החיסכון מועברים לעתים קרובות לך. לין הוא הבעלים של מוצרי קוסמטיקה של האושר יופי מינרלי ב וכן