אימוץ חתולים

בדרך כלל, אנשים מעדיפים לגדל כלבים כחיית מחמד המודיעין צייתנות, השמחה אשר הראה לראות אותנו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שלדון אדלסון. אחרים בטעות הרצוי אקזוטיים ב חיות מחמד שלהם, מלבד העובדה כי פעמים רבות זה לא חוקי, הם מציגים את החיה בסביבה שאינה, הם עשויים לסבול טראומה, להדגיש ומתים בקלות. אבל לא הרבה אנשים חושבים לאמץ חתולים, כי הם עצמאיים יותר, וקר אבל לאמץ חתולים מביא הרבה יתרונות, כי אנשים לא מזהה. ברור, כי אנשים האלרגיים, לא מומלץ לכל דבר לאמץ חתולים או כלבים, אבל רוב האנשים שלא יודעים שיש זן של החתול בעל שיער!, אז הוא גורם נזק לאנשים עם אלרגיות, מי רוצה חיות מחמד, כמו גם להסיר את הדאגה של מנקה רהיטים או בגדים על ידי השערות כי לעזוב את החיות. אימוץ חתולים זה גזע מומלץ מאוד למי יש ילדים קטנים בבית. אבל, למה לאמץ?, התשובה היא פשוטה. לאנשים יש רעיון זה כלב ברחוב ימות מרעב תוך זמן קצר, אבל חתולים יכול להגן על סי בעיר. על חתול שחי ברחוב כל חייו אפשרית, אך עבור החתולים האלה הביתה כי כבר הבעלים ומזון זמין תמיד, זה יהיה כאילו אדם להשאיר אותו רק בג'ונגל.

אימוץ חתולים היא דרך בעלי החיים אשר ננטשו, גורים אשר יש כבר יתומה או אולי אחד אבד ולא היה מעורב בתאונה. אימוץ חתולים היא לתת את. האהבה הזאת צריך עוגייה (ואת כל חיה), לאחר חוויה קשה. זה לא כל כך קשה לאימוץ, במקום הראשון שחשוב לדעת את המקום שבו לאמץ חתולים, קרי, כי איכות יש, אם ניתן למצוא המלצות על המקום הזה, תמיד לבקש לראות את המתקנים שם יש להם אותם. שנית, לפני אימוץ חתולים, יש צורך להסתכל על אופיים, בעל האישיות ולא כדאי יכולת הסתגלות לבית החדש שלו אפשרי. אם זה מאוד חסר מנוחה, חתול שובב הוא לא מומלץ עבור דירות. ישנם אחרים אשר לא סובל ילדים ואחרים מאוד ביישנים, ואז אתה צריך לדעת לתת להם שטח שלהם ופעם זהיר כדי להתאים כל ריחות, אובייקטים חדשים.

לאמץ חתולים יכולים להיות חוויה נהדרת אם כללים אלה עוקבים, ואם הוא דיווח טוב. יתרון נוסף הוא כי אימוץ חתולים ציון נמוך יותר לבזבז כסף או אפילו בלי כסף, אבל בכל מקרה לקחתו ביקורת וטרינרית מעת לעת ולהחיל כל החיסונים, מאז איזה ביטוח רוב הוא ג'ק חי לפני ברחוב, ייתכן כמה חיידקים או טפילים. ואז לאמץ חתולים, 1, 2, או 10, אנחנו ניקח בחשבון כי החתולים על ידי הטבע הם עצמאיים, חיה לבד, ורק מצאו עם חתולים אחרים להתרבות. לכן, אם בשכונה שלך, ישנם חתולים יותר, משנה זהירות, לא להשאיר את זה רק בחוץ מדי זמן רב, משום שהוא פועל את הסיכון להיפגע, תקף או נהרג על ידי חתולים נוספת המגנה. על שטחה. אימוץ חתולים זהה לזה לקנות אותם או להעלות אותם. לא בגלל שהם חיו ברחוב זה אומר כי הם יכולים להמשיך לשרוד שם.