איך להיות תלמיד מוצלח

גבריאלה מיסטרל: איפה שיש נטיעות, לשתול אותו לך. איפה שיש שגיאה לשנות, לתקן אותו איתך. איפה יש מאמץ כי כל הבהרה, DIY. ? את מי עוזב את אבן הדרך. להיות סטודנט זה נורמלי: זה מתחיל מילד והמשך למידה לאורך החיים האחורה של מערכות הוקמה רשמית לרכוש ידע חדש. היום מישהו עם אשר, יהיה התלמיד. המכללה, האוניברסיטה, במסלול לתואר שני או פשוט על-ידי קריאה או בין תוכניות טלוויזיה, אבל הביטוח אמנם סטודנט לא ללכת מדי יום כיתות לימוד כמו לעשות ילדים בבית-הספר היסודי או הנוער של המכללה או האוניברסיטה.

אולם, תלמידים, מהי באמת אמר תלמיד, הוא בתואר זה מקנה לו כמעט אך ורק לאלה הרשומים בתוכנית מזוהה על-ידי מוסדות שהוקמו כחוק. התלמידים היו ויהיו אתגרים ענק, כולל הצג את זה בית הספר הוא עדיין נחוץ כאשר יש כבר אז תיגר, ביקורת על השיטות שלה, איכות לבוגריה וגירושין שלה עם המציאות. עכשיו המצריכה סטודנטית מחויבת יותר את הסביבה שלה, באמת הקשורים בחיים, מודע המחויבות אזור, פיתוח, טיפוח של הסביבה. מאת מוערת, אנחנו מעזים לדבר על תכונות מסוימות של התלמיד נדרש, ללא ספק, נועד להשיג הצלחה. 1. תלמיד מחובר למציאות.

התלמיד כבר אזרח ואין חייב בהכרח להיות אזרח פעיל. הקיר של איזה מוסד, מוזנח, בכתב עם צבע אותיות לקרוא את צירוף המילים: "אם האוניברסיטה מכין אותנו לעתיד. מי מכין אותנו אל ההווה"?… אין זמן להסתגר בתוך הכיתות, מבודד תוך "מכין". הבעיה היא למידה ולא עושה. אף אחד לא יכול להרשות לעצמו להיכנס מתוך מה שקורה, הרבה פחות סטודנט אחראי. 2. סטודנט מחוייב עם טיפול סביבתי. . זה כבר לא חזון רחוק ולא אפוקליפטי הסביבה חשוף לחורבן ועם סופו, הסוף של רוב המינים, כולל המין האנושי. הביטוי לפיה קוברה "האיש חותכת הענף על איזה יושב" כוח כל יום כי כמעט הענף כולו כבר בדרכו. אם אנחנו לא לרכוש תודעה סביבתית, אנחנו עומדים להתרסק על הרצפה הקשה בקרוב. זה חיוני כדי לעסוק עם הסביבה מאז ימיו של סטודנטים, ללא הגבלת זמן לא לדחות מחויבות זו. 3. סטודנט מחויבת למצוינות: אף אחד לא יכול להרשות לעצמו לעשות דברים "כמו"זה חייב להיעשות כאשר זה נותן לנו הזדמנות לנו לחרוג, לעלות על הציפיות על הפוטנציאל שלנו. המחויבות למצוינות מבוססת על עובדות: במה אנו מסוגלים לעשות ועשה זאת היטב. תן המועצה של קונפוציוס מי חזר ואמר לנו שוב את צירוף המילים הזה חכם "האדם העליון חוסכת מילים, פעולות squanders". ילי בהחלט מבין את הסיפור. יש צורך להבין כי מצוינות הוא פיתוח מלא של איכות. זה לא יכול להיות, כי זה יהיה מצוינות אבל הבינוניות. 4. סטודנט קריטי, והחופשית, בניהול עצמי. קריטי כדי לחקור ידע חוץ מזה הציע באמצעים קונבנציונליים של החינוך; Freethinker להשתתף גילוי של בנייה של ידע חדש, איך לשים אותם לשירות של האנושות, בניהול עצמי כדי לספק עצמו את האמצעים שיאפשרו לו להצליח בתור אדם ובתור מקצועי. מחקרים, להתחייב ופועל. אתה חשוב בחברה, אתה חייב להוכיח את זה. הזמן הטוב ביותר לעשות את זה עכשיו! מאת: אלחנדרו Rutto Martínez אלחנדרו Rutto Martínez הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano שהרצה גם מכמה אוניברסיטאות. הוא מחברם של ארבעה ספרים על אתיקה ומנהיגות, מכילה שלוש אנתולוגיות על ידי מחברים קולומביאני. פנה את cel. 300 8055526 או בדוא ל. לקרוא את כתביו שלהם, דף שבו תוכלו למצוא כתבים, דברי הימים וחלקי יפה ספרות קולומביאני.